KONST / Litografier / Färglitografi 13592139
nr 1359 2139
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 19x22cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
måndag 9 november 2020
kl 20:50:14
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm